Varenummer: 6206985
Vurdering: DKK 9.000

Herrearmbåndsur fra Bulgari, model Solotempo, ref.nr.: ST37S, serienr.: D5718, i urkasse af stål, grå 'prikket' skive med arabertal og stregindeks, safirglas, monteret med stållænke med dobbelt foldelukke, quartz urværk. Ø. 37 mm. Indvendig L. ca. 17 cm. Medfølges af boks, kasse, manual, tre ekstra led, papir samt udateret garantihæfte. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Auktionen afsluttes:  21-07-2022 21:09:51