Bvlgari 'Solotempo'. Herreur i stål med grå skive, 2010'erne

Varenummer: 6206985

Næste bud: DKK 6.600
Vurdering: DKK 9.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Herrearmbåndsur fra Bulgari, model Solotempo, ref.nr.: ST37S, serienr.: D5718, i urkasse af stål, grå 'prikket' skive med arabertal og stregindeks, safirglas, monteret med stållænke med dobbelt foldelukke, quartz urværk. Ø. 37 mm. Indvendig L. ca. 17 cm. Medfølges af boks, kasse, manual, tre ekstra led, papir samt udateret garantihæfte. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 20:17:01
Showroom:   Vejle, DK