C.F. Aagaard. Selvportræt

Varenummer: 5465864
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 6.000

Carl Frederik Aagaard (1833-1895). Selvportræt. Olie på lærred. Usign. 40 x 32 cm (61 x 52 cm). Proveniens: Familien Døcker.

Auktionen afsluttes:  22-10-2019 19:47:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej