C. F. Madsen. Marine oliemaleri fra 1891

Varenummer: 6076865
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Frederik Madsen ( -1929) Marine oliemaleri på plade. Sign. og dat. "CF Madsen, 1891". 20,5 x 29 cm (36 x 44,5)

Auktionen afsluttes:  02-09-2021 18:33:00
Showroom:  Aalborg