C. Schmidt. Marinemotv

Varenummer: 6056107
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

C. Schmidt, 1800-tallet. Marinemotiv. Akvarel. Sign. C. Schmidt. 16 x 21,5 cm (24,5 x 28,5 cm).

Auktionen afsluttes:  10-01-2022 20:43:37
Showroom:  Roskilde

1367237 10-01-2022 00:13:22 DKK 300