C. Schmidt. Marinemotv

Varenummer: 6056107
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

C. Schmidt, 1800-tallet. Marinemotiv. Akvarel. Sign. C. Schmidt. 16 x 21,5 cm (24,5 x 28,5 cm).

Auktionen afsluttes:  11-08-2050 09:07:00
Showroom:  Roskilde