Carat Design. Halscollie af 18 kt guld, 64,5 gram
Vurdering:
29.000
Carat Design. Leddelt halskæde af 18 kt guld med indskudslås drejelås. Stemplet 750, Cd. L. 45,5 cm. B. 7 mm. Vægt 64,5 gram. I original smykkeæske. Fremstår med lette brugsspor.
27-05-2023 18:52:41