Carl Andreas Jensen. 'Kastelsgraven med den gamle strandpromenade'
Vurdering:
1.500
Carl Andreas Jensen (1844-1918). 'Kastelsgraven med den gamle strandpromenade' af . Olie på lærred. Usign. Dat. August 1869. 45 x 61,5 cm (62 x 77 cm). Fremstår med krakelering og restaurering.
14-12-2050 08:43:00