Carl Arnesen, parti med Georg Stage

Varenummer: 6073991
Hammerslagspris: DKK 1.300
EUR 174
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Arnesen, parti med Georg Stage, olie på lærred, sign. Vilh. Arnesen, 34x46 cm. (41x53 cm). NB. tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  13-09-2021 14:56:20
Showroom:  Odense