Carl Becker. Portræt. Olie på lærred

Varenummer: 5544340
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Becker 1899-1978. Mandsportræt, olie på lærred, sign. Becker 26. 58x39 cm (62x43 cm)

Auktionen afsluttes:  11-01-2020 18:34:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

15603 11-01-2020 16:15:56 DKK 300