Carl Birksø, 1909-1963, cd

Varenummer: 1659066
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Birksø: Stueinteriør. Olie på lærred. Sign. C. Birksø. 50 x 40 cm. (59 x 49 cm.)

Auktionen afsluttes:  22-09-2009 13:09:00
Showroom:  Odense