Varenummer: 5083690
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Biksø (1909-1963), interiør, olie på lærred, sign. C. Birksø, 40x50 cm. (54x64 cm).

Auktionen afsluttes:  09-09-2018 17:34:15
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej