Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
28-02-2019 12:09:00
Vurdering
SEK 1.500

Carl Birksö oljemålning

Varenummer: 5253069
CARL BIRKSÖ (född 1901): Interiör, signerad, olja på duk, ca 39x29 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S