Carl Birksö oljemålning

Varenummer: 5892249
Auktionen afsluttes
01-01-2021 12:28:00
Vurdering
SEK 1.500

CARL BIRKSÖ (född 1901): Interiör, signerad, C Birksö olja på duk, ca 48x38 cm

Showroom:  Stockholms Auktionsverk, Stockholm S