Carl Carlsen, olie på lærred, 'En god cigar'

Varenummer: 4496576
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.000

'En god cigar' af Carl Carlsen (1855-1917), olie på lærred. Sign. C.C. 36 x 57 (50 x 71). Fremstår med afskalninger.
Auktionen afsluttes:  20-12-2016 19:02:00

210048 20-12-2016 01:22:56 DKK 325
45439 19-12-2016 09:17:56 DKK 300