Carl Faarup. Landskab med en dam og en gruppe træer

Varenummer: 6148637
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Faarup (f.1914): Landskab med en dam og en gruppe træer. Olie på lærred. Sign. C. Faarup, samt dateret 1966. 54 x 65 (64 x 76 cm.)

Auktionen afsluttes:  31-01-2022 18:49:10
Showroom:   Odense, DK

2121911 31-01-2022 09:58:21 DKK 300