Carl C. Faarup, landskaber (2)

Varenummer: 5128883
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl C. Faarup f. 1914, landskaber, olie på lærred, begge sign. 33x42 cm. (39,5x48,5 cm). 49x74 cm. (55x81 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  20-10-2018 14:25:27
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

33460 20-10-2018 14:22:51 DKK 350
46992 15-10-2018 19:35:54 DKK 300