Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl Fiebig, mandsportræt, olie på lærred 1800 tallet
:
6294927
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
Carl Fiebig (1812-1874). Portræt af Otto Johannes Carlsen 1821-1898, olie på lærred, signeret og dateret 1845. H.31 x 26,5 cm (46 x 40 cm). Samtidig Bobinet indramning. Aldersrelateret stand, mindre småskader, svag revne ved ene overarm.
26-11-2022 15:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1037877
26-11-2022
11:33:44
1300
2121911
26-11-2022
09:36:36
1200
1037877
26-11-2022
11:33:30
1100
2121911
26-11-2022
09:36:36
1000
Til toppen