Varenummer: 5660508
Vurdering: DKK < 1.000

Carl H. Fischer 1885-1955. Opstilling med blomster i vase, olie på lærred. Sign. Carl H. Fischer 29 x 36 (38 x 45) cm. Fremstår gulnet.
Auktionen afsluttes:  17-04-2021 16:47:21

2089639 12-04-2021 18:16:01 DKK 300