Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl Frederik Sørensen 1818-1879
:
2056338
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
1.800
Carl Frederik Sørensen. Akvarel. Bro over flod, sign. CFS 76, 16 x 24 cm. (35 x 43) cm.
18-11-2010 15:21:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
112235
18-11-2010
09:20:37
325
659908
11-11-2010
14:08:06
300
Til toppen