Carl Fredrik Aagaard oljemålning

Varenummer: 5511489
Auktionen afsluttes
27-11-2019 13:22:00
Vurdering
SEK 5.000

CARL FREDRIK AAGAARD (1833-1895): skogsmotiv, olja på duk, signerad C F Aagaard

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Malmö