Kategori  Vurdering

Sigrid Fischer. Olie på plade. Blomstermotiv

Varenummer: 5260403
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Sigrid Fischer 1885-1955. Olie på plade. signeret. 31x41 cm. (45 x 55 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-03-2019 09:39:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej