Carl Hansen, 'Fra Dyrehaven', olie på lærred

Varenummer: 6333459
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000

Carl Hansen (1870-1934). 'Fra Dyrehaven', olie på lærred, signeret. På bagsiden udstillings etiket fra 1935. H.34 x 31 cm (43 x 40 cm)
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 13:20:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej