Carl Hertz, olie på lærred, Fe der spejler sig i vandet, 1909

Varenummer: 5695070
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Hertz (1879-?). Fe der spejler sig i vandet, olie på lærred, Sign. Carl Hertz. og dat. 9.09. 36 x 29 (43,5 x 36,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  04-07-2020 18:13:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

1583534 02-07-2020 20:09:19 DKK 300