Carl Høyrup, 1893-1961, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2135434

Varenummer: 2077941
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Høyrup: Strandeng med kronvildt. Olie på lærred. Sign. C. Høyrup. 96 x 136 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  20-01-2011 11:54:00
Showroom:  Odense