Carl Hoger Fischer oljemålning

Varenummer: 5839704
Auktionen afsluttes
15-11-2020 18:19:00
Vurdering
SEK 3.000

CARL HOGER FISCHER (1885-1955): Gula rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 67x54 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö