Holger Fischer. Blomsteropstilling Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5692872

Varenummer: 5670471
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger Fischer (1889-). Blomsteropstilling, olie på oval plade. Sign. Holger Fischer. 40 x 28 (49 x 37) cm. Fremstår med rørrevne i pladen. NB tekst rettet

Auktionen afsluttes:  31-05-2020 12:31:30