Holger Fischer. Blomsteropstilling. cd

Varenummer: 6287753
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Holger Fischer (1889-?). Blomsteropstilling. Olie på lærred. Sign.: Holger Fischer. 24 x 31 cm. (34 x 42 cm.) Fremstår med bulet lærred.
Auktionen afsluttes:  31-10-2022 17:41:55

1147374 27-10-2022 22:57:05 DKK 300