Holger Fischer. Rosenbuket

Varenummer: 6208717
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger Fischer (1889-?). Rosenbuket. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Holger Fischer (19)17'. 38 x 25 (49 x 36) cm.

Auktionen afsluttes:  03-06-2022 08:37:43
Showroom:   Herlev, DK