Carl Jensen, parti fra Skagen

Varenummer: 5040560
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Jensen, parti fra Skagen, olie på lærred, sign. Carl Jensen, 53x68 cm. (63x78 cm). Trænger til rensning.

Auktionen afsluttes:  12-07-2018 14:40:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

528870 12-07-2018 10:37:43 DKK 300