Carl Larsen. Byparti fra Roskilde

Varenummer: 6102205
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Larsen. Byparti fra Roskilde. Olie på lærred. Sign. og dateret: Carl Larsen (18)99. 32 x 22 (50 x 40) cm. Fremstår med overfladesnavs og mindre hul i lærredet.

Auktionen afsluttes:  30-10-2021 12:55:03
Showroom:  Herlev

98097 30-10-2021 10:30:25 DKK 300