Carl Lasson, landsby

Varenummer: 5341393
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Carl Lasson (1842-1897), landsby, olie på lærred, sign. C. Lasson, 71x92 cm. (85x106 cm). Fremstår med krakeleringer samt buller i lærred.

Auktionen afsluttes:  27-05-2019 12:42:55
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

988274 27-05-2019 11:15:45 DKK 300