Varenummer: 5701562
Vurdering: DKK 46.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Locher (1851-1915). Marine med fiskere, olie på lærred, sign. Carl Locher 1901. 76 x 106 cm (106 x 136 cm).

Auktionen afsluttes:  26-10-2020 20:40:00
Showroom:  Vejle