Carl Ludvig Bille. Marinemotiv,. Olie på lærred, signeret

Varenummer: 6061759
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Ludvig Bille (1815-1898). Marinemotiv,. Olie på lærred opklæbet på plade, signeret CB. H. 34 x 25 cm. (40 x 31) cm.

Auktionen afsluttes:  31-07-2021 18:22:00
Showroom:  Aalborg

1416860 31-07-2021 18:01:25 DKK 350
2116661 27-07-2021 22:48:24 DKK 300