Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Sølvbestik
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl M. Cohr. 'Herregaard', sølvbestik (82)
:
6376021
Hammerslagspris
:
8.000
Vurdering
:
10.000
Carl M. Cohr. 'Herregaard', sølvbestik best. af: 7 middagsknive L. 25 cm, 6 knive med langt skaft L. 21 cm, 15 frokost knive L. 21 cm, 12 suppeskeer L. 20 cm, 22 dessertskeer L. 18 cm, 9 frokostgafler L. 19,5 cm, 11 kaffeskeer L. 12 cm. Alt stemplet cohr, københavn, 1950-60'erne, med brugsspor, vægt uden knive: ca. 2200 g. (82)
02-06-2023 19:32:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2156608
30-05-2023
20:52:43
8000
Til toppen