Carl Mathorne. Kystparti

Varenummer: 6092923
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Mathorne (1878-1942), kystparti, olie på lærred, signeret med monogram CM, dateret 1927. 23 x 29 (29,5 x 35,5) cm.

Auktionen afsluttes:  21-10-2021 14:35:57
Showroom:  Herlev

1694051 21-10-2021 11:39:19 DKK 300