Varenummer: 5092122
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Milton Jensen: Parti fra Borgen Spøttrup. Olie på plade. Sign. Milton Jensen. 18 x 20 (36 x 34 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-09-2018 13:48:02
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

211225 06-09-2018 19:22:49 DKK 550
1311023 06-09-2018 17:19:25 DKK 500