Charlotte Sannon, fjordparti

Varenummer: 5738405

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Charlotte Sannon (1846-1923), fjordparti, olie på lærred, sign. CS, 24x32 cm. (34x42 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  27-09-2020 13:30:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej