Varenummer: 5738405
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Charlotte Sannon (1846-1923), fjordparti, olie på lærred, sign. CS, 24x32 cm. (34x42 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  03-10-2020 11:39:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej