Charlotte Sannom. Landskabsparti

Varenummer: 6074028
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Charlotte Sannom (1846 - 1923) . Landskabsparti, olie på lærred. Sign. og dat. CS 86. 24 x 34 (33 x 44). NB. Tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  30-08-2021 21:14:00
Showroom:  Nivå

1603243 23-08-2021 21:19:33 DKK 300