Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl Th. Rasmussen. Kystparti, olie på lærred.
:
3630405
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
CARL TH. RASMUSSEN. Kystparti, olie på lærred. Sign. og dateret C Th R 10 (?). 27 x 40 (37 x 51) cm. Lærred fremstår med hul.
30-12-2014 19:44:13
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
943972
30-12-2014
19:42:13
350
1349004
30-12-2014
15:58:17
325
943972
23-12-2014
11:07:11
300
Til toppen