Carl Trock Madsen. Parkparti. cd

Varenummer: 6142304
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Trock Madsen (1891-1953). Parkparti. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'TM 33'. 80 x 90 (87 x 98) cm.

Auktionen afsluttes:  11-01-2022 15:21:00
Showroom:   Herlev, DK