Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl V. Meyer. Komposition.
:
6298115
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
10.000
Carl V. Meyer (1870-1938). "Fra et gammelt Aalborg værksted 1911". Olie på lærred, signeret og dateret Carl V. Meyer. 64 x 65 (81 x 84)cm. Fremstår med enkelte små hvide pletter på lærred.
07-04-2023 19:42:35
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
160160
07-04-2023
19:40:35
4000
Til toppen