Carl Vilhelm Larsen. Parti fra Københavns havn.
Vurdering:
< 1.000
Carl Vilhelm Larsen født 1880 - ? . Parti fra Københavns havn. Olie på lærred. Sign. C. Vilh. L. 25,5 x 32,5 cm. ( 38 x 44,5 cm.)
08-08-2022 18:18:00