Carl Vilhelm Larsen. Parti fra Københavns havn.

Varenummer: 6237817
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Vilhelm Larsen født 1880 - ? . Parti fra Københavns havn. Olie på lærred. Sign. C. Vilh. L. 25,5 x 32,5 cm. ( 38 x 44,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  08-08-2022 18:18:00
Showroom:   Aalborg, DK