Carl Wennemose. Skovparti med hus og vand Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5374844

Varenummer: 5338017
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Carl Wennemose 1891-1965. Skovparti med hus og vand. Olie på lærred. Signeret og dateret. Mål: 49 x 68 (59 x 78) cm.

Auktionen afsluttes:  28-05-2019 15:23:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1880440 28-05-2019 15:17:41 DKK 300