Carl Wennemoes. Skovparti med hus og vand (cd)

Varenummer: 5374844
Vurdering: DKK 800

Carl Wennemoes 1889 -1965. Skovparti med hus og vand. Olie på lærred. Signeret og dateret. Mål: 49 x 68 (59 x 78) cm.

Auktionen afsluttes:  26-08-2019 11:33:21
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej