Kategori  Vurdering

Carl Wennemoes. Skovparti med hus og vand (cd)

Varenummer: 5374844

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Carl Wennemoes 1889 -1965. Skovparti med hus og vand. Olie på lærred. Signeret og dateret. Mål: 49 x 68 (59 x 78) cm.

Auktionen afsluttes:  23-07-2019 13:16:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej