På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Carla Thonsgaard Hansen. Byparti. cd
Vurdering:
< 1.000
Carla Thonsgaard Hansen (1922-2017). Byparti. Litografi, nr. 164/300. Sign. og dateret i bly: 'Carla Thonsgaard 89'. 55 x 70 cm. U.R. Fremstår med spor efter montering langs den øvre kant.
16-01-2023 12:26:07