Carla Thonsgaard Hansen. Byparti. cd

Varenummer: 6286157
Vurdering: DKK < 1.000

Carla Thonsgaard Hansen (1922-2017). Byparti. Litografi, nr. 164/300. Sign. og dateret i bly: 'Carla Thonsgaard 89'. 55 x 70 cm. U.R.
Fremstår med spor efter montering langs den øvre kant.
Auktionen afsluttes:  16-01-2023 12:26:07