Carlo Hornung Jensen. Haveparti med springvand og væksthus. (cd)

Varenummer: 6107311
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carlo Hornung Jensen (1862-1960). Haveparti med springvand og væksthus. Olie på malerplade. Sign. C. Hornung Jensen 1925. 25 x 33 cm (34 x 43 cm).

Auktionen afsluttes:  01-11-2021 20:40:00
Showroom:  Vejle