Carlos Fierro. 'Matches to Matches' (cd)

Varenummer: 6291126
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Juan Carlos Fierro (f. 1973, Columbia). 'Matches to Matches', mixed media på lærred, sign. samt dat. Fierro, 2016. 120 x 160 cm. U.R
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 21:21:27
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

1527956 27-11-2022 21:33:19 DKK 2000