Caroline van Deurs. Interiør med syende kvinde

Varenummer: 6147514
Hammerslagspris: DKK 5.800
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Caroline van Deurs (1860-1932). Interiør med syende kvinde. Olie på lærred. Sign. på bagside. 55 x 42 (63 x 49) cm. Fremstår med krakeleringer samt mindre afskalninger.

Auktionen afsluttes:  23-01-2022 20:53:33
Showroom:   Aarhus, DK