Carsten Nash. 'Opus I' og 'Opus II' (cd)(2)

Varenummer: 6293882

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Carsten Nash (f. 1946). 'Opus I' og 'Opus II'. To litografier, EA 15/30 samt EA 17/30. Sign. og dat. Carsten Nash 96. Lysmål 53,5 x 34 cm (71 x 50,5 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 18:47:11
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej