Cartier. Bred 'Trinity' ring i 18 kt. trefarvet guld, vægt 15,5 g

Varenummer: 6283750
Vurdering: DKK 14.000

Cartier. 'Trinity' ring i 18 kt. trefarvet guld (rød-, gul- og hvidguld). Den ene ring udvendigt stemplet Cartier samt indvenddigt stemplet: Cartier 52, 750, CN3255.
Vægt ca. 15,5 g. B. hver ring 0,5 cm. Cartier ringstr. 52. Brugsspor samt indvendigt med navnegraveringer.
Auktionen afsluttes:  06-12-2022 18:23:49