Vurdering:
14.000
Cartier. 'Trinity' ring i 18 kt. trefarvet guld (rød-, gul- og hvidguld). Den ene ring udvendigt stemplet Cartier samt indvenddigt stemplet: Cartier 52, 750, CN3255. Vægt ca. 15,5 g. B. hver ring 0,5 cm. Cartier ringstr. 52. Brugsspor samt indvendigt med navnegraveringer.
14-02-2023 08:08:16