Cartier 'Colisee'. Dameur i forgyldt sterlingsølv med lys skive, 1990'erne

Varenummer: 6298113

Damearmbåndsur fra Cartier, model Colisee, ref.nr.: 590002, i urkasse af forgyldt sterlingsølv, lys skive med romertal, mineralglas, monteret med senere læderrem med forgyldt spænde, quartz urværk. Ø. 24 mm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Køb nu pris
DKK 6.100